1/4" Square Beam Clamp - 50pcs Package
| Brand | shielden & Unistrut |
| Type | Threaded Rod Beam Clamp |
| Style | C-Clamp with Nut |
| Rod Size | 1/4"-20 |
| Conduit/Pipe Size | 4" |
| Material | Steel |
| Finish | Stainless Steel |
| Width | 1-3/16" |
| Height | 1-3/8" |
| Product Weight | 4.5 KG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

1/4" Square Beam Clamp - 50pcs Package
1/4" Square Beam Clamp - 50pcs Package
| Brand | shielden & Unistrut |
| Type | Threaded Rod Beam Clamp |
| Style | C-Clamp with Nut |
| Rod Size | 1/4"-20 |
| Conduit/Pipe Size | 4" |
| Material | Steel |
| Finish | Stainless Steel |
| Width | 1-3/16" |
| Height | 1-3/8" |
| Product Weight | 4.5 KG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | shielden & Unistrut |
| Type | Threaded Rod Beam Clamp |
| Style | C-Clamp with Nut |
| Rod Size | 1/4"-20 |
| Conduit/Pipe Size | 4" |
| Material | Steel |
| Finish | Stainless Steel |
| Width | 1-3/16" |
| Height | 1-3/8" |
| Product Weight | 4.5 KG |














