304 Stainless Steel Rigid Strut Pipe Clamp - 100pcs Package
| Brand | shielden & Unistrut |
| Type | Pipe and Rigid Conduit |
| Pipe Size | 3-1/2" |
| Width | 1-1/4" |
| Height | 4" |
| Material | Steel |
| Finish | Stainless Steel |
| Overall Length | 3-3/4" |
| Usages | Clamps pipe perpendicular to strut beam |
| Product Weight | 17.5 kg |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

304 Stainless Steel Rigid Strut Pipe Clamp - 100pcs Package
304 Stainless Steel Rigid Strut Pipe Clamp - 100pcs Package
| Brand | shielden & Unistrut |
| Type | Pipe and Rigid Conduit |
| Pipe Size | 3-1/2" |
| Width | 1-1/4" |
| Height | 4" |
| Material | Steel |
| Finish | Stainless Steel |
| Overall Length | 3-3/4" |
| Usages | Clamps pipe perpendicular to strut beam |
| Product Weight | 17.5 kg |
$198.43
304 Stainless Steel Rigid Strut Pipe Clamp - 100pcs Package—
$198.43
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | shielden & Unistrut |
| Type | Pipe and Rigid Conduit |
| Pipe Size | 3-1/2" |
| Width | 1-1/4" |
| Height | 4" |
| Material | Steel |
| Finish | Stainless Steel |
| Overall Length | 3-3/4" |
| Usages | Clamps pipe perpendicular to strut beam |
| Product Weight | 17.5 kg |














