strut wall bracket cantilever arm - 50pcs Package
| Brand | shielden & Unistrut |
| Type | Bracket |
| Style | with Flat Base |
| Hole Diameter | 9/16" |
| Angle | 90° |
| Material | Steel |
| Finish | Hot-Dip Galvanized |
| Length | 12" |
| Slot Location | Top |
| Usages | seismic bracing |
| Number of Holes | 2 |
| Product Weight | 55 kg |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

strut wall bracket cantilever arm - 50pcs Package
strut wall bracket cantilever arm - 50pcs Package
| Brand | shielden & Unistrut |
| Type | Bracket |
| Style | with Flat Base |
| Hole Diameter | 9/16" |
| Angle | 90° |
| Material | Steel |
| Finish | Hot-Dip Galvanized |
| Length | 12" |
| Slot Location | Top |
| Usages | seismic bracing |
| Number of Holes | 2 |
| Product Weight | 55 kg |
$589.29
strut wall bracket cantilever arm - 50pcs Package—
$589.29
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | shielden & Unistrut |
| Type | Bracket |
| Style | with Flat Base |
| Hole Diameter | 9/16" |
| Angle | 90° |
| Material | Steel |
| Finish | Hot-Dip Galvanized |
| Length | 12" |
| Slot Location | Top |
| Usages | seismic bracing |
| Number of Holes | 2 |
| Product Weight | 55 kg |














