unistrut brackets T 4 holes plate - 200pcs Package
| Place of Origin: | Beijing, China |
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | Open |
| Type: | Connector |
| Angle | flat plate |
| Material: | Metal |
| Hole Diameter | 9/16" |
| Number of Holes | 4 |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | hot dip galvanized |
| Product Weight: | 50 kg |
| Number of Items: | 200pcs |
unistrut bracket T 4 holes plate is a metal plate with 4 holes that is designed to attach to a unistrut channel.
unistrut brackets plate is shaped like a T, with one side of the T being the flat plate with the holes and the other side being a perpendicular piece of metal that extends down to attach to the unistrut channel.
T 4 holes plate is typically used to provide additional support or to attach other components to the unistrut channel.
Packing & Delivery
Packing: In bulk, wooden pallet, as customer request
Delivery: Shipped in 7-15 days after payment for one container
Min. order 1000 pieces
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

unistrut brackets T 4 holes plate - 200pcs Package
unistrut brackets T 4 holes plate - 200pcs Package
| Place of Origin: | Beijing, China |
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | Open |
| Type: | Connector |
| Angle | flat plate |
| Material: | Metal |
| Hole Diameter | 9/16" |
| Number of Holes | 4 |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | hot dip galvanized |
| Product Weight: | 50 kg |
| Number of Items: | 200pcs |
unistrut bracket T 4 holes plate is a metal plate with 4 holes that is designed to attach to a unistrut channel.
unistrut brackets plate is shaped like a T, with one side of the T being the flat plate with the holes and the other side being a perpendicular piece of metal that extends down to attach to the unistrut channel.
T 4 holes plate is typically used to provide additional support or to attach other components to the unistrut channel.
Packing & Delivery
Packing: In bulk, wooden pallet, as customer request
Delivery: Shipped in 7-15 days after payment for one container
Min. order 1000 pieces
Original: $510.00
-70%$510.00
$153.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Place of Origin: | Beijing, China |
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | Open |
| Type: | Connector |
| Angle | flat plate |
| Material: | Metal |
| Hole Diameter | 9/16" |
| Number of Holes | 4 |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | hot dip galvanized |
| Product Weight: | 50 kg |
| Number of Items: | 200pcs |
unistrut bracket T 4 holes plate is a metal plate with 4 holes that is designed to attach to a unistrut channel.
unistrut brackets plate is shaped like a T, with one side of the T being the flat plate with the holes and the other side being a perpendicular piece of metal that extends down to attach to the unistrut channel.
T 4 holes plate is typically used to provide additional support or to attach other components to the unistrut channel.
Packing & Delivery
Packing: In bulk, wooden pallet, as customer request
Delivery: Shipped in 7-15 days after payment for one container
Min. order 1000 pieces













