Back to Back Slotted Strut Channel 1-5/8" x 3-1/4" x 10 ft
| Place of Origin | Beijing, China |
| Brand | shielden & Unistrut |
| Style | Back to Back Slotted |
| Width | 1-5/8" |
| Height | 3-1/4" |
| Material Thickness | 12 Ga |
| Material | Steel |
| Finish | 304 Stainless Steel |
| Length | 10 ft |
| Type | Strut Channel |
| Usages | seismic bracing |
| MOQ | 500 |
| Product Weight | 12.34 kg |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Back to Back Slotted Strut Channel 1-5/8" x 3-1/4" x 10 ft
Back to Back Slotted Strut Channel 1-5/8" x 3-1/4" x 10 ft
| Place of Origin | Beijing, China |
| Brand | shielden & Unistrut |
| Style | Back to Back Slotted |
| Width | 1-5/8" |
| Height | 3-1/4" |
| Material Thickness | 12 Ga |
| Material | Steel |
| Finish | 304 Stainless Steel |
| Length | 10 ft |
| Type | Strut Channel |
| Usages | seismic bracing |
| MOQ | 500 |
| Product Weight | 12.34 kg |
$11.34
Back to Back Slotted Strut Channel 1-5/8" x 3-1/4" x 10 ft—
$11.34
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Place of Origin | Beijing, China |
| Brand | shielden & Unistrut |
| Style | Back to Back Slotted |
| Width | 1-5/8" |
| Height | 3-1/4" |
| Material Thickness | 12 Ga |
| Material | Steel |
| Finish | 304 Stainless Steel |
| Length | 10 ft |
| Type | Strut Channel |
| Usages | seismic bracing |
| MOQ | 500 |
| Product Weight | 12.34 kg |





