Stainless Steel Slotted Strut Channel 41 X 41 1.5 mm (3M)
| Place of Origin | Beijing, China |
| Brand | shielden & Unistrut |
| Style | Slotted |
| Size | 41 mm X 41 mm |
| Material Thickness | 1.5 mm |
| Material | Steel |
| Finish | Stainless Steel |
| Length | 3 M |
| Type | Strut Channel |
| Usages | seismic bracing |
| MOQ | 500 |
| Product Weight | 4.8 kg |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Stainless Steel Slotted Strut Channel 41 X 41 1.5 mm (3M)
Stainless Steel Slotted Strut Channel 41 X 41 1.5 mm (3M)
| Place of Origin | Beijing, China |
| Brand | shielden & Unistrut |
| Style | Slotted |
| Size | 41 mm X 41 mm |
| Material Thickness | 1.5 mm |
| Material | Steel |
| Finish | Stainless Steel |
| Length | 3 M |
| Type | Strut Channel |
| Usages | seismic bracing |
| MOQ | 500 |
| Product Weight | 4.8 kg |
$2.59
Original: $8.64
-70%Stainless Steel Slotted Strut Channel 41 X 41 1.5 mm (3M)—
$8.64
$2.59Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Place of Origin | Beijing, China |
| Brand | shielden & Unistrut |
| Style | Slotted |
| Size | 41 mm X 41 mm |
| Material Thickness | 1.5 mm |
| Material | Steel |
| Finish | Stainless Steel |
| Length | 3 M |
| Type | Strut Channel |
| Usages | seismic bracing |
| MOQ | 500 |
| Product Weight | 4.8 kg |





