4 Hole Square 3-1/2" Strut Post Base - 20pcs Package
| Place of Origin | Beijing, China |
| Brand | shielden & Unistrut |
| Type | Strut Post Base |
| Style | Tall Single Square |
| Hole Diameter | 3/4" |
| Angle | 90° |
| Material | Steel |
| Finish | Hot-Dip Galvanized |
| Length | 6" |
| Width | 6" |
| Thickness | 1/4" |
| Height | 3-1/2" |
| Number of Holes | 4 Hole |
| Color | Customized Support |
| Usages | Strut Channel |
| per Carton Weight | 20kg |
| Number of Items | 20pcs Package |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


4 Hole Square 3-1/2" Strut Post Base - 20pcs Package
4 Hole Square 3-1/2" Strut Post Base - 20pcs Package
| Place of Origin | Beijing, China |
| Brand | shielden & Unistrut |
| Type | Strut Post Base |
| Style | Tall Single Square |
| Hole Diameter | 3/4" |
| Angle | 90° |
| Material | Steel |
| Finish | Hot-Dip Galvanized |
| Length | 6" |
| Width | 6" |
| Thickness | 1/4" |
| Height | 3-1/2" |
| Number of Holes | 4 Hole |
| Color | Customized Support |
| Usages | Strut Channel |
| per Carton Weight | 20kg |
| Number of Items | 20pcs Package |
$231.09
4 Hole Square 3-1/2" Strut Post Base - 20pcs Package—
$231.09
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Place of Origin | Beijing, China |
| Brand | shielden & Unistrut |
| Type | Strut Post Base |
| Style | Tall Single Square |
| Hole Diameter | 3/4" |
| Angle | 90° |
| Material | Steel |
| Finish | Hot-Dip Galvanized |
| Length | 6" |
| Width | 6" |
| Thickness | 1/4" |
| Height | 3-1/2" |
| Number of Holes | 4 Hole |
| Color | Customized Support |
| Usages | Strut Channel |
| per Carton Weight | 20kg |
| Number of Items | 20pcs Package |

