Strut Beam Clamp Square U-Bolt - 100pcs Package
| Place of Origin | Beijing, China |
| Brand | shielden & Unistrut |
| Type | Strut Beam Clamp |
| Style | U-Bolt |
| Bolt Size | 3/8"-16 |
| Material | Steel |
| Finish | Hot-Dip Galvanized |
| Rod Size | 3/8''-16 |
| Throat Depth | 1-5/8'' |
| Width | 2" |
| Clamping | Range 13/16" - 1-5/8" |
| Usages | Strut Channel |
| per Carton Weight | 25 kg |
| Number of Items | 100pcs Package |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Strut Beam Clamp Square U-Bolt - 100pcs Package
Strut Beam Clamp Square U-Bolt - 100pcs Package
| Place of Origin | Beijing, China |
| Brand | shielden & Unistrut |
| Type | Strut Beam Clamp |
| Style | U-Bolt |
| Bolt Size | 3/8"-16 |
| Material | Steel |
| Finish | Hot-Dip Galvanized |
| Rod Size | 3/8''-16 |
| Throat Depth | 1-5/8'' |
| Width | 2" |
| Clamping | Range 13/16" - 1-5/8" |
| Usages | Strut Channel |
| per Carton Weight | 25 kg |
| Number of Items | 100pcs Package |
$305.58
Strut Beam Clamp Square U-Bolt - 100pcs Package—
$305.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Place of Origin | Beijing, China |
| Brand | shielden & Unistrut |
| Type | Strut Beam Clamp |
| Style | U-Bolt |
| Bolt Size | 3/8"-16 |
| Material | Steel |
| Finish | Hot-Dip Galvanized |
| Rod Size | 3/8''-16 |
| Throat Depth | 1-5/8'' |
| Width | 2" |
| Clamping | Range 13/16" - 1-5/8" |
| Usages | Strut Channel |
| per Carton Weight | 25 kg |
| Number of Items | 100pcs Package |


