Electro-Galvanized strut spring nuts 1/2" - 400pcs Package
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | Without Spring |
| Thread Size: | 13 |
| Diameter: | 1/2" |
| Material: | Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Finish: | Electro-Galvanized |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Product Weight: | 17 kg |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Electro-Galvanized strut spring nuts 1/2" - 400pcs Package
Electro-Galvanized strut spring nuts 1/2" - 400pcs Package
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | Without Spring |
| Thread Size: | 13 |
| Diameter: | 1/2" |
| Material: | Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Finish: | Electro-Galvanized |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Product Weight: | 17 kg |
$199.80
Electro-Galvanized strut spring nuts 1/2" - 400pcs Package—
$199.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | Without Spring |
| Thread Size: | 13 |
| Diameter: | 1/2" |
| Material: | Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Finish: | Electro-Galvanized |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Product Weight: | 17 kg |










