Strut Channel Spring Nut 1/4" x 1/4" - 20
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | 1/4" |
| Thread Size: | 20 |
| Material: | Carbon Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | hot dip galvanized |
| Product Weight: | 16.5 kg |
| Number of Items: | 400pcs |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Strut Channel Spring Nut 1/4" x 1/4" - 20
Strut Channel Spring Nut 1/4" x 1/4" - 20
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | 1/4" |
| Thread Size: | 20 |
| Material: | Carbon Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | hot dip galvanized |
| Product Weight: | 16.5 kg |
| Number of Items: | 400pcs |
Original: $0.51
-71%$0.51
$0.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | 1/4" |
| Thread Size: | 20 |
| Material: | Carbon Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | hot dip galvanized |
| Product Weight: | 16.5 kg |
| Number of Items: | 400pcs |










