Strut Spring Nuts1/2-13 - 400pcs Package
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | 1/2 in |
| Thread Size: | 13 in |
| Material: | Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | Stainless Steel 316 |
| Product Weight: | All Sizes Except 13/16" & 1" |
| Number of Items: | 400pcs |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Strut Spring Nuts1/2-13 - 400pcs Package
Strut Spring Nuts1/2-13 - 400pcs Package
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | 1/2 in |
| Thread Size: | 13 in |
| Material: | Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | Stainless Steel 316 |
| Product Weight: | All Sizes Except 13/16" & 1" |
| Number of Items: | 400pcs |
$314.42
Strut Spring Nuts1/2-13 - 400pcs Package—
$314.42
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | 1/2 in |
| Thread Size: | 13 in |
| Material: | Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | Stainless Steel 316 |
| Product Weight: | All Sizes Except 13/16" & 1" |
| Number of Items: | 400pcs |










