m10 Stainless Steel Strut spring nut - 400pcs Package
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | (M10 )0.4 in |
| Thread Size: | (47mm )1.85 in |
| Material: | Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | Stainless Steel |
| Product Weight: | 17 kg |
| Number of Items: | 400pcs |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

m10 Stainless Steel Strut spring nut - 400pcs Package
m10 Stainless Steel Strut spring nut - 400pcs Package
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | (M10 )0.4 in |
| Thread Size: | (47mm )1.85 in |
| Material: | Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | Stainless Steel |
| Product Weight: | 17 kg |
| Number of Items: | 400pcs |
Original: $290.46
-70%$290.46
$87.14Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | (M10 )0.4 in |
| Thread Size: | (47mm )1.85 in |
| Material: | Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | Stainless Steel |
| Product Weight: | 17 kg |
| Number of Items: | 400pcs |










