unistrut spring nut 3/8 in - 400pcs Package
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | 3/8 in |
| Thread Size: | 16 in |
| Material: | Carbon Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Finish: | Electro-Galvanized |
| Channel Size: | Universal |
| Product Weight: | 18 kg |
| Number of Items: | 400pcs |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

unistrut spring nut 3/8 in - 400pcs Package
unistrut spring nut 3/8 in - 400pcs Package
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | 3/8 in |
| Thread Size: | 16 in |
| Material: | Carbon Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Finish: | Electro-Galvanized |
| Channel Size: | Universal |
| Product Weight: | 18 kg |
| Number of Items: | 400pcs |
$211.66
unistrut spring nut 3/8 in - 400pcs Package—
$211.66
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | 3/8 in |
| Thread Size: | 16 in |
| Material: | Carbon Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Finish: | Electro-Galvanized |
| Channel Size: | Universal |
| Product Weight: | 18 kg |
| Number of Items: | 400pcs |










