Strut Spring Nuts 3/4 in - 400pcs Package
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | 3/4 in |
| Thread Size: | 10 in |
| Material: | Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | HDG |
| Product Weight: | 16.5 kg |
| Number of Items: | 400pcs |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Strut Spring Nuts 3/4 in - 400pcs Package
Strut Spring Nuts 3/4 in - 400pcs Package
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | 3/4 in |
| Thread Size: | 10 in |
| Material: | Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | HDG |
| Product Weight: | 16.5 kg |
| Number of Items: | 400pcs |
$207.87
Strut Spring Nuts 3/4 in - 400pcs Package—
$207.87
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | 3/4 in |
| Thread Size: | 10 in |
| Material: | Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | HDG |
| Product Weight: | 16.5 kg |
| Number of Items: | 400pcs |










