m6 spring nut 1/4 in - 400pcs Package
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | 1/4 in |
| Thread Size: | 20 in |
| Material: | Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | SS 304 |
| Product Weight: | 17 kg |
| Number of Items: | 400pcs |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

m6 spring nut 1/4 in - 400pcs Package
m6 spring nut 1/4 in - 400pcs Package
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | 1/4 in |
| Thread Size: | 20 in |
| Material: | Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | SS 304 |
| Product Weight: | 17 kg |
| Number of Items: | 400pcs |
$87.14
Original: $290.46
-70%m6 spring nut 1/4 in - 400pcs Package—
$290.46
$87.14Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | 1/4 in |
| Thread Size: | 20 in |
| Material: | Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | SS 304 |
| Product Weight: | 17 kg |
| Number of Items: | 400pcs |










