spring nuts 5/8 in - 11 - 400pcs Package
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | 5/8 in |
| Thread Size: | 11 in |
| Material: | Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | Electro-Galvanized |
| Product Weight: | 19.5 kg |
| Number of Items: | 400pcs |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

spring nuts 5/8 in - 11 - 400pcs Package
spring nuts 5/8 in - 11 - 400pcs Package
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | 5/8 in |
| Thread Size: | 11 in |
| Material: | Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | Electro-Galvanized |
| Product Weight: | 19.5 kg |
| Number of Items: | 400pcs |
$64.82
Original: $216.07
-70%spring nuts 5/8 in - 11 - 400pcs Package—
$216.07
$64.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | shielden & Unistrut |
| Style: | With Regular Spring |
| Diameter: | 5/8 in |
| Thread Size: | 11 in |
| Material: | Steel |
| Type: | Strut Channel Nut |
| Strut Channel Size: | Universal |
| Finish: | Electro-Galvanized |
| Product Weight: | 19.5 kg |
| Number of Items: | 400pcs |











