316 Stainless Steel Channel Nut No Spring - 400pcs Package
| Brand | shielden & Unistrut |
| Type | Channel Nut |
| Style | Without Spring |
| Diameter | 3/8" |
| Thread Size | 16 |
| Material | Plain |
| Finish | Stainless Steel |
| Strut Channel Size | Universal |
| Usages | seismic bracing |
| Product Weight | 18.5 KG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

316 Stainless Steel Channel Nut No Spring - 400pcs Package
316 Stainless Steel Channel Nut No Spring - 400pcs Package
| Brand | shielden & Unistrut |
| Type | Channel Nut |
| Style | Without Spring |
| Diameter | 3/8" |
| Thread Size | 16 |
| Material | Plain |
| Finish | Stainless Steel |
| Strut Channel Size | Universal |
| Usages | seismic bracing |
| Product Weight | 18.5 KG |
$346.72
316 Stainless Steel Channel Nut No Spring - 400pcs Package—
$346.72
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | shielden & Unistrut |
| Type | Channel Nut |
| Style | Without Spring |
| Diameter | 3/8" |
| Thread Size | 16 |
| Material | Plain |
| Finish | Stainless Steel |
| Strut Channel Size | Universal |
| Usages | seismic bracing |
| Product Weight | 18.5 KG |











